Sleva

Svatební hlášky (A4)

(Hodnocení: 2)

450.00  včetně DPH

Na skladě!Poštou u vás už ve středa 22. 09. 2021
Kategorie:

Svatební tetování na archu velikosti A4, který obsahuje více jak 50 kusů roztomilých tetování, ideální pro větší svatby pro hosty na vaši svatební zábavu. Tato sada obsahuje ručně psané veselé hlášky, které si vaši svatební hosté zamilují. Na vaší rozlučku se svobodou se pak budou perfektně hodit i jemné květinové tetovačky nebo trendy Girl power tetovačky .

Tetování je dodáváno na papírovém archu a před použitím je potřeba jednotlivé kresby vystříhat. Nespěchejte, dejte si záležet s vystřihnutím, výsledek pak bude mnohem hezčí, když nebude vidět lesklá fólie okolo tetování. Nelekněte se, že jsou tetovačky zrcadlově otočené, nejsou zkažené, právě naopak! Na kůži se vám díky tomu obtisknou přesně tak, jak mají, aby byly k přečtení. Abychom vám usnadnili přečtení všech textů a hlášek, tak ke všem tetovačkám dodáváme i tetovací předtisky, které vypadají přesně tak, jak budou tetovačky ve finále vypadat na kůži.

V balíčku od nás tedy obdržíte návod na aplikaci a také tetovací předtisky, které jsou zrcadlově otočené (aby se vám hlášky snáze četli). Všechny naše zásilky balíme pouze do papírových ekologických obalů 🙂

Toto svatební tetování jsme pro vás vytiskli na netoxické skin-safe tetovací papíry vhodné i pro jemnou a citlivou pleť (včetně té dětské). Na kůži vám vydrží klidně i několik dní, nebojte se, zvládne i pár sprchování.

Vyrobeno i navrženo v České Republice 🇨🇿

Tip: Pokud tetovačku otočíte a kouknete se proti světlu, krásně přečtete všechny nápisy a uvidíte jak bude vypadat na kůži.

Jak na správnou aplikaci? 

  1. Tetovačku pečlivě obstřihněte co nejblíže kresbě
  2. Odstraňte průhlednou fólii a nalepte rovně na napnutou suchou kůži
  3. Navlhčete bílý papír třeba mokrou houbičkou nebo prsty a vydržte alespoň 15 vteřinek
  4. Jemně papír odsuňte a voilá, tetování je na světě! 🙂

Pokud budete chtít tetování odstranit dříve než samo vymizí, tak doporučujeme použít odličovač s olejovým základem nebo alkohol.

2 recenze Svatební hlášky (A4)

  1. Barča

    Fajn provedení, odpovídá obrázku. Měli jsme objednat ještě jedno navíc

  2. Lada

    Super kvalita! doporučuji!!

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *